X
   
 
  • بارز پیشتاز تولید تایر خودروهای شاسی بلند، در ایران

   مدیرکل بازاریابی و صادرات گروه صنعتی بارز در مورد آخرین وضعیت تولید محصولات این شرکت برای خودروهای SUV توضیحاتی را ارائه داد.

   مازیار روغنی، مدیرکل بازاریابی گروه صنعتی بارز در مورد آخرین وضعیت تولید محصولات این شرکت برای خودروهای SUV توضیحاتی را ارائه داد.
   بارز از سالیان گذشته همواره تلاش کرده است در تولید محصولات جدید و درک نیازهای مصرف کننده ایرانی پیشتاز باشد. در سالهای اخیر ایرانی ها تمایل بسیار زیادی به استفاده از خودروهای SUV و کراس اوور از خود نشان داده اند. این موضوع باعث شده است تا ما نیز در گروه صنعتی بارز برای پاسخگویی به نیازهای این قشر از مصرف کنندگان محصولات جدیدی را تولید و به بازار عرضه کنیم. در همین راستا و در حدود چهار سال پیش ابتدا گروه محصول با طرح رویه Sportech در مرکز تحقیق و توسعه گروه صنعتی بارز طراحی شده و پس از پشت سر گذاشتن مراحل آزمون به بازار عرضه شد. Sportech ابتدا در سایز 225/70R16 تولید شد که در سوزوکی گرند ویتارا و وانت کاپرا قابل استفاده است. پس از آن و در طی سال های گذشته سایز های دیگری از این گروه محصول تولید می شود.
   روغنی در ادامه افزود؛
   215/65R16 و همچنین 235/60R16 برای استفاده در خودروهای ام وی ام X33 و لیفان X60، رنو داستر و هیوندای توسان مدل های قبل از 2010 تولید شده و بزودی به بازار ارائه میشود.
   پس از تولید این سه اندازه، برای اولین بار در کشور تایر SPORTECH بارز در رینگ 18 و سایز 235/60R18 و برای خودروهای سانتافه و سورنتو بزودی به بازار عرضه خواهد شد. این موضوع در صنعت تایر کشور اتفاق مهمی بود و باعث شد خودباوری ورود به عرصه خودروهای لوکس و سایز های بالا در داخل کشور ایجاد شود.
   پس از آن و در پاسخ به نیاز خودروسازان بارز طرح جدید خود RideRunner را طراحی و در سایز 235/65R17 تولید نمود تا به عنوان تایر تجهیزی خودروی هایما S7 استفاده شود. با ایجاد تغییرات در این طرح و با هدف افزودن ویژگی های راحتی سرنشین، یک محصول جدید به نام Opti RideRunner طراحی و در سایز 225/65R17 تولید شد که برای استفاده در خودروهای تویوتا راو، تیگو 5 و بی وای دی S6 مناسب بود.
   روغنی در انتها با بیان اینکه؛ بارز همواره تمایل به حضور کرانه های صنعت دارد و خود را پیشتاز بازار تایر ایران می داند. توسعه محصول و حضور در رده های محصولی و بازارهای جدید را از سیاست های همیشگی این سازمان برشمرد و از تلاش های همکاران خود را راستای تحقق این اهداف تشکر کرد.


   S630

   اخبار مرتبط:

   پایگاه خبری گسترش، عصر اقتصاد، شفاف

   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی: 2/5
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: