X
   
 
  • کسب رتبه نخست در گروه لاستیک و پلاستیک بر اساس شاخص فروش توسط گروه صنعتی بارز

   کسب رتبه نخست در گروه لاستیک و پلاستیک بر اساس شاخص فروش در بین 500 شرکت بزرگ ایران در سال مالی 1394 توسط گروه صنعتی بارز در نوزدهمین همایش "رتبه بندی صد شرکت برتر ایران".

   در نوزدهمین همایش "رتبه بندی صد شرکت برتر ایران" (IMI-100) ، که در تاریخ چهارم بهمن 1395 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، گروه صنعتی بارز موفق به کسب رتبه نخست در بین 500 شرکت بزرگ ایران در سال مالی 1394 از نظر شاخص فروش در گروه لاستیک و پلاستیک گردید.
   از عمده دلایل انتخاب گروه صنعتی بارز ایجاد توازن میان عایدی ذی نفعان مانند سهامداران (سود)، مشتریان (ارزش محصول ارائه شده به مشتری) و دیگر ذی نفعان ( مدیران و کارکنان) می باشد. همچنین ارتقاء کیفیت محصول، سرمایه گذاری در حوزه تحقیق و توسعه و همسو سازی برنامه ها و اقدامات شرکت با تغییرات بازار، راز ماندگاری گروه در فضای رقابتی میباشد.
   مهمترین هدف از رتبه بندی شرکت های برتر ایران، شفاف سازی فضای کار و تعیین میزان اثر گذاری شرکت ها در اقتصاد ملی و گسترش رقابت در بین بنگاههای اقتصادی کشور میباشد و به مدیران بنگاه های اقتصادی کمک می نماید تا دید و شناخت بهتری از ساختار مالی و اقتصادی صنایع کشور بیابند.
    
   فایلهای پیوست
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی: 1/5
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: