X
   
 
  • گارگاه های آموزشی آشنایی با ساختار تایر

   گروه صنعتی بارز بزرگترین تولید کنند انواع تایر، تیوب و نوار در کشور با هدف ارتقای سطح دانش مصرف کنندگان تایر اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی تایر در سطح کشور می نماید. این اقدام غالبا" با مشارکت اداره فروش به شرکت ها و سازمان ها و اداره توسعه و پایش محصول گروه صنعتی بارز صورت می پذیرد .

   گروه صنعتی بارز بزرگترین تولید کنند انواع تایر، تیوب و نوار در کشور با هدف ارتقای سطح دانش مصرف کنندگان تایر اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی تایر در سطح کشور می نماید. این اقدام غالبا" با مشارکت اداره فروش به شرکت ها و سازمان ها و اداره توسعه و پایش محصول گروه صنعتی بارز صورت می پذیرد . معمولا جهت برگزاری این گونه کارگاه های آموزشی بارز ضروری است که مشتریان  تقاضای کتبی خود را از طریق کانال های ارتباطی موجود در پورتال برای اداره فروش به شرکت ها و سازمان ها ارسال نمایند تا برنامه ریزی لازم جهت تشکیل کارگاه صورت پذیرد.

   در همین راستا طی شش ماه دوم سال جاری کارگاه های آموزشی آشنایی با ساختار و نحوه نگهداری از تایر برای اداره کل راه و شهر سازی استان های خراسان رضوی، یزد و اصفهان برگزار گردیده است. هدف این کلاس ها همانطور که پیشتر اشاره شد ارتقای سطح دانش مدیران و کارشناسان حوزه حمل و نقل جاده ای می باشد. بدهی است گروه صنعتی بارز سعی دارد با افزایش سطح کیفی دوره های یاد شده نقش بسزایی در بالا بردن فرهنگ صحیح استفاده از تایر در کشور ایفا نماید.

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: