X
   
 
  • مدیرعامل گروه صنعتی بارز در جمع کارگران و مدیران کارخانه لاستیک بارز کرمان

   مدیرعامل گروه صنعتی بارز در گردهمایی پایان سال در جمع همکاران بارز کرمان حضور یافت و از اقدامات موفقیت آمیز بارز در سال 97 سخن گفت.

   به گزارش روابط عمومی گروه بارز دکتر پرویز اخوان با اشاره به دستاوردهای گروه در سال 97، گفت: گروه صنعتی بارز در سالی که گذشت جوایز متعددی را در زمینه های محیط زیست، سوداوری و کیفیت اخذ کرد.

   وی درباره کسب جایزه MAKE توسط گروه بارز، گفت: تنها پنج سازمان موفق به کسب این جایزه شده است و این موضوع برای صنعت تایر کشور بسیار ارزشمند است.
   اخوان با اشاره به تاسیس مرکز نوآوری بارز برای اولین بار در صنعت تایر کشور در پاییز 97، هدف از تاسیس این مرکز را ایجاد پیوندی محکم و عملیاتی بین صنعت و دانشگاه عنوان کرد.

   مدیرعامل گروه صنعتی بارز با اشاره به جشن 32 سالگی بارز، به تشریح نسل جدید تایرهای ایرلس و مدل های مفهومی هانا، ساران و آریوس که در این جشن رونمایی شده بود، پرداخت.
   اخوان تاکید کرد: بارز همواره بر شفافیت های اقتصادی اصرار داشته و خود را کنار مردم و دغدغه های آنها دیده است.

   او خاطر نشان کرد: با وجود همه چالش ها و فراز و نشیب هایی، که برای تامین مواد اولیه در سال 97 وجود داشت، بارز با تمام توان، به تولید خود برای تامین نیاز کشور ادامه داد و رکورد بیشترین فروش در طول تاریخ گروه صنعتی بارز به دست آورد.

   اخوان کسب این موفقیت گروه بارز را نشان از توجه و درک مناسب از موقعیت کشور عنوان و از همت و تلاش کارکنان گروه صنعتی بارز تشکر و قدردانی کرد.


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: