X
   
 
  • بزرگترین رویداد صنایع تایر در غرب کشور در گروه صنعتی بارز در حال افتتاح است

   به زودی خط تولید تایر سبز، بزرگترین رویداد در صنعت تایر کشور با همت صنعتگران، مدیران و کارگران گروه صنعتی بارز برای اولین بار در غرب کشور "لاستیک بارز کردستان" با حضور مقامات کشوری افتتاح می گردد.

   به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی بارز، دکتر اخوان مدیرعامل گروه صنعتی بارز در نشستی خبر داد، تکنولوژی خط تولید تایر سبز برای اولین بار توسط گروه صنعتی بارز در قلب تپنده استان کردستان شهر سنندج با حضور معاونت ریاست جمهوری کلید می خورد.

   دکتر اخوان در ادامه ضمن تشریح ویژگی های تایر سبز افزود، تکنولوژی خط تولید تایر سبز برای حل مشکلات زیست محیطی که قسمت حمل و نقل در زندگی مردم بوجود آورده است، با نوآوری برای مصرف کمتر انرژی و مواد اولیه صنایع مرتبط از جمله تایر برای اولین بار در کشور توسط گروه صنعتی بارز وارد شده است.

   اخوان در ادامه افزود، تولید تایر سبز از سه ویژگی بسیار مهم، ایمنی بالاتر، عمر بالاتر و کاهش مصرف سوخت در خودرو برخوردار است که این سه ویژگی در تکنولوژی جدید تایر سبز که به زودی در بارز کردستان در گروه صنعتی بارز افتتاح می گردد با قوانین تازه ریچ اتحادیه اروپا وضع شده است.

   دکتر اخوان با اشاره بر اهمیت برچسب تایر سبز در ادامه اظهار کرد، تولید تایرهای سبز با عملکرد بهتر نسبت به تایرهای فعلی از لحاظ ترمزگیری جاده های خیس در جهت ایمنی بیشتر، مقاوت غلتشی همسو با مصرف سوخت و آلایندگی کمتر و نوفه خارجی تایر در جهت آلودگی صوتی کمتر در پیشبرد آرامش بیشتر در خودرو بسیار حائز اهمیت است.

   اخبار مرتبط: خبرگزاری جمهوری اسلامی، خبرگزاری تسنیم، عصر خودرو، خبرگزاری صدا و سیما کردستان، خبر فارسی، خودرو نویس، گسترش، بورس نیوز


   اولین <strong class='_kb_'>تایر سبز</strong> واقعی

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: