X
   
 
  • شرکت های بزرگ به بارز اطمینان می کنند

   گروه صنعتی بارز موفق به اخذ گرید B در پنل تامین کنندگان جهانی رنو- نیسان شد.

   ممیزی ASES رنو پارس در روز 30 مهر ماه سال جاری در کارخانه کرمان گروه صنعتی بارز برگزار شد و پس از 6 ماه کار فشرده و با برنامه ریزی، موفق به اخذ گرید B در پنل تامین کنندگان جهانی رنو- نیسان شد.
   اخذ گرید B رنو - نیسان بسیار حائز اهمیت است چرا که این ارزیابی بر مبنای استانداردهای جهانی اتحاد رنو - نیسان انجام شده است و این مقایسه، عملاً مابین بیش از 1000 تامین کننده این اتحاد صورت می گیرد. لذا علاوه بر نفس ارتقاء کیفی سیستم مدیریت کیفیت بارز، قرار گرفتن در پنل تامین کنندگان جهانی رنو افتخاری دیگر برای گروه صنعتی بارز است که ما را قادر می سازد به صورت تامین کننده اصلی (Original Equipment) با سایر سایت های تولید خودروهای رنو - نیسان همکاری داشته باشیم.
   ضمنا یادآوری این نکته خالی از لطف نیست که در حال حاضر گروه صنعتی بارز بالاترین نمره (67)را در بین بیش از 10 قطعه ساز ایرانی در ارزیابی ASES اخذ کرده است و همانطور که در گزارش ممیزین محترم رنوپارس ذکر شده است، بارز به عنوان یک نمونه در بین سایر تامین کنندگان ایرانی معرفی می شود.
   همچنین لازم به ذکر است که کمتر از 10 تامین کننده در پنل رنو - نیسان دارای گرید A هستند که همگی، فرآیند تولیدی کاملا ماشینی و بدون دخالت اپراتور دارند.
   بدینوسیله کسب این افتخار بزرگ را به مدیریت محترم عامل و کلیه همکاران زحمت کش گروه صنعتی بارز تبریک عرض می نماییم.   اخبار مرتبط:

   پایگاه خبری گسترش، عصر اقتصاد، شفاف

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: