X
   
 
  • دستورالعمل های یکپارچه برای کارخانجات و شرکت ها، خط مشی مدیریتی گروه صنعتی بارز

   سفر استانی مدیرعامل محترم گروه صنعتی بارز، آقای دکتر اخوان به سنندج

   جلسه بازنگری مدیریت ۶ ماهه اول سال ۹۷ کردستان با سفر استانی مدیرعامل محترم گروه صنعتی بارز، به سنندج برگزار شد که در این جلسه ایشان بر لزوم هماهنگی و روند یکسان توسعه همه زیر مجموعه ها و شرکت ها با مدیریت جامع در گروه و پرهیز از برنامه ریزی های جزیره ای در کارخانجات کردستان و کرمان تاکید کرد.
   همچنین برنامه ریزی مدون، اصولی و هماهنگ با سرفصل های گروه و بررسی تمامی موارد مربوط به منابع انسانی، تولید و خرید و فروش را بسیار حائز اهمیت دانست.
   دکتر اخوان خاطرنشان کرد توقف خط تولید به هر دلیل حتی در کوتاه ترین زمان ممکن، خط قرمز مدیریت گروه صنعتی بارز است و از همه مدیران و کارکنان خواست تا مسئولیت پذیری را سرلوحه کار خود قرار دهند تا هیچ گاه چنین حوادثی در این مجموعه رخ ندهد.
   در این سفر دکتر اخوان و هیئت همراه از خط تولید بارز کردستان بازدید، و از نزدیک با کارگران خط تولید گفتگو کرد.
   حضور مدیر عامل گروه صنعتی بارز در کردستان با دیدار مسئولین ارشد استان کردستان همراه بود، دکتر اخوان ابتدا در برنامه شاخص و مردمی استان با نام "پرسمان" حاضر شد که با استقبال گسترده مردم و مخاطبان همراه شد. اخوان در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر استفاده از نیروهای غیر بومی در کارخانه بارز کردستان، بر لزوم استفاده از متخصصین و انتقال دانش و تجربه نیروهای ماهر بارز کرمان برای تربیت و آموزش جوانان با استعداد جویای کار بومی کردستان تاکید کرد و وعده داد با توجه به تلاش گسترده مجموعه برای رسیدن به تولید اسمی، روند جذب نیرو در بارز کردستان ادامه خواهد داشت و ما این نوید را به مردم میدهیم که در حال حاضر این واحد صنعتی از جدید ترین فناوری و دستگاه های روز دنیا استفاده می کند که در کشور منحصر به فرد است. و با توکل به خدای بزرگ و همکاری مردم و مسئولین، بارز نقطه عطف شکوفایی صنعت در استان کم برخوردار کردستان خواهد بود. ما به دنبال گسترش صنایع پایین دستی در کشور به خصوص استان هایی مانند کردستان هستیم که اقدامات اولیه آن در دست اقدام است.
   دکتر اخوان قبل از شروع برنامه، دیداری دوستانه با مدیر کل صدا و سیما مرکز کردستان داشت که در آن امان الهی مدیر کل مرکز کردستان ایجاد اشتغال در استان را مایه افزایش امید و دلگرمی مردم و خصوصا جوانان دانست و بر وجود امنیت سرمایه گذاری در استان تاکید کرد.
   در روز دوم حضور دکتر اخوان، ایشان در دیدار های جدا گانه با استاندار استان کردستان و شهردار سنندج ضمن اعلام خواسته های گروه صنعتی بارز از مسئولین استانی، به تشریح برنامه ها و فعالیت های بارز کردستان پرداختند.
   مرادنیا استاندار استان کردستان نیز ضمن قدردانی از تلاش های دکتر اخوان و بارز کردستان بر حمایت همه جانبه از صنایع و خصوصا صنعت پر اشتغالی مانند صنعت تولید لاستیک تاکید کرد و عنوان کرد شخصا پیگیر مطالبات بارز خواهد بود.
   همچنین مهندس صیدی شهردار سنندج ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر اخوان به عنوان مدیریت عامل گروه صنعتی بارز با توجه به داشتن تجربیات ۲۵ ساله در صنعت خودرو و پتروشیمی و همچنین دارا بودن مدارج عالی تحصلاتی، ایشان را مایه افتخار و مباهات همه کرد زبان ها دانست و بر همکاری همه جانبه با این شرکت تاکید کرد، دکتر اخوان هم در انتها دستور ایجاد کارگروهی مشترک با شهرداری سنندج را صادر نمود.
   در پایان دکتر اخوان بر حضور پر رنگ بارز در استان های کرمان و کردستان و تشریح فواید حضور این شرکت، برنامه های آن و همچنین میزان ایجاد اشتغال برای مردم و مسئولین استان های یاد شده تاکید کرد تا سهم بارز در توسعه یافتگی مناطق یاد شده برای همگان مشخص گردد.

   روابط عمومی گروه صنعتی بارز
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی: 3/5
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: