X
   
 
  • امضای تفاهم نامه همکاری بین گروه صنعتی بارز و اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه

   تفاهم نامه همکاری بین گروه صنعتی بارز و اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه توسط پرویز اخوان، مدیرعامل گروه صنعتی بارز و دونی وَیان (Deniss Vaillant) رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه به امضا رسید.

   صبح امروز، گروه صنعتی بارز و اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه به منظور انتقال دانش، آموزش و طراحی تایرهای روز تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
   به گزارش خبرنگار نیپنا، در حاشیه دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، تفاهم نامه همکاری بین گروه صنعتی بارز و اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه توسط پرویز اخوان، مدیرعامل گروه صنعتی بارز و دونی وَیان (Deniss Vaillant) رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه به امضا رسید.
   در این مراسم، پرویز اخوان، مدیرعامل گروه صنعتی بارز با اشاره به چشم انداز فعالیت این شرکت گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده قصد داریم سالانه 12 محصول جدید تولید کرده و تا افق 1404 حجم صادرات خود را به 100 میلیون دلار افزایش دهیم.
   وی افزود: به همین منظور و پس از ماه ها مذاکره با فرانسوی ها، تصمیم گرفتیم به منظور افزایشِ توان طراحیِ تایرهایی مطابق با استانداردهای روز اروپا و تولید تایرهای نسل جدید تفاهم نامه همکاری امضا کنیم.
   مدیرعامل گروه صنعتی بارز با بیان این که بارز با تکنولوژی بومی، به عنوان تنها شرکت ایرانی توانسته است، تاییدیه پژو و مرکز تست سرام فرانسه و همچنین استاندارد Emark آلمان را برای تایر 185/65R15 P674 OPTIDRIVE دریافت کند.
   دونی ویان، رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه هم با ابراز امیدواری نسبت به توسعه همکاری میان این اتحادیه و گروه صنعتی بارز ادامه داد: با توجه به اهمیت مولفه های زیست محیطی، آمادگی داریم به این گروه در بازیافت تایر نیز کمک کنیم.
   همچنین در این مراسم، دکتر لطفی مدیرعامل گروه شستا، با بیان اینکه نمایشگاه ها محل تبادل نظرات و تجربیات میان کشورها و شرکت هاست گفت: انتظار داریم بعد از خروج آمریکا از برجام، کماکان کشورهای عضو اتحادیه اروپا به همکاری با ایران در زمینه مبادلات تجاری، توسعه تکنولوژی و انتقال تجربیات بازرگانی ادامه دهند.
   وی افزود: با توجه به گستردگی فعالیت اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه، انتظار داریم امضای این تفاهم نامه زمینه را برای گسترش همکاری ها در حوزه های دیگر فراهم کند.
   همچنین در این نشست، مهندس روغنی مدیر کل بازاریابی و صادرات گروه صنعتی بارز، میزان تولید این شرکت در سال 96 را 91 هزار تن اعلام کرد و افزود: در سه سال اخیر هر ساله 10 هزارتن به میزان تولید این گروه اضافه شده که سهم گروه بارز از بازار تایر سواری در ایران را به 25 درصد رسانده است.
   وی در ادامه گفت: فروش هم از رشد چشم گیری برخوردار بوده است. در سال گذشته فروش ما به هزار میلیارد تومان رسید و نزدیک به 7 میلیون دلار تایر صادر کردیم.
   در پایان، روغنی اهداف این شرکت را گسترش بازارهای صادراتی و افزایش صادرات به میزان 12 میلیون دلار در سال جاری برشمرد.


   اخبار مرتبط:

   خبرگزاری جمهوری اسلامی / خبرگزاری صدا و سیما / خبرگزاری تسنیم / اقتصاد نیوز / خبرگزاری فارس / روزنامه اعتماد / دنیای خودرو / عصر خودرو / روزنامه اطلاعات / بورس پرس / خبرگزاری آنا / خبرگزاری با اقتصاد / خبرگزاری نیپنا / اقتصاد برتر / خبر گزاری خبربان / خبرگزاری قدس آنلاین / خبرگزاری جوان خودرو / خبرگزاری خودرو نویس / خبرگزاری ایرانیوز / خبرگزاری آریا / خبرگزاری تی نیوز / خبرگزاری می متالز / خبرگزاری مشهد فوری / خبرگزاری فرتاک نیوز / خبرگزاری خبرفوری / فصل تجارت / پایگاه خبری تلکسیران / پایگاه خبری ایران اکونومیست پایگاه خبری گسترش / عصر اقتصاد / شفاف


   گالری
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: