X
   
 
  • معرفی نسل جدید تایرهای PureContact و TrueContact توسط کنتیننتال

   نسل جدید تایرهای کنتیننتال با اهداف افزایش عمر تایر، کاهش نوفه (صدای تایر) و همچنین بهبود قابلیت های ترمزگیری در جاده های خیس طراحی شدند.

   کنتیننتال آمریکا، 2 تایر چهارفصل مسابقه ای به روزرسانی شده را معرفی کرد: PureContact LS و TrueContact Tour که پرچمدار پیشرفت در عملکردهای کلیدی تایرهای کنتی هستند.

   طبق گقته ی تراویس رافلر، مدیر بخش بازایابی، طراحی نسل جدید تایرهای یاد شده با سه هدف اصلی صورت گرفته است؛ افزایش عمر تایر، کاهش نوفه (صدای تایر) و همچنین بهبود قابلیت های ترمزگیری در جاده های خیس
   کنتی از تکنولوژی اختصاصی EcoPlus خود استفاده کرد تا بتواند ویژگی آب پیمایش تایر PureContact را تا 10 درصد افزایش دهد و دوام آن را نسبت به نمونه ی قبلی PureContact ، به میزان 23 درصد بالا ببرد.
   PureContact برای ماشین های لوکس و ماشین های اسپرت لوکس طراحی شده است و در 29 سایز و قطر رینگ از 16 تا 20 اینچی در دسترس است.
   این تایر همچنین پیشرفت های دیگری را نیز نسبت به نسل قبلی خود داشته است. مواردی مانند: 50 درصد کاهش صدا، افزایش اصطکاک شیارها برای شرایط برفی، نشانگرهای دید سریع(Quick View) و عملکرد بهینه (Tuned Performance) که به راننده این امکان را می دهد که زمانی که تایر در شرایط خشک، مرطوب و یا برفی عملکرد مناسب ندارد، از این موضوع آگاه شود. همچنین این تایرها مجهز به سیستم سایش منظم هستند که تعیین کننده ی زمان مناسب برای بالانس تایرها است.
   تایر TrueContact Tour که برای خودروهای سواری، SUV ها و ون های کوچک طراحی شده نسبت به TrueContact ، به میزان 27 درصد دوام بیشتر دارد.
   ویژگی های اصلی TrueContact Tour شامل مواردی از قبیل: کاهش مقاومت غلتشی برای صرفه جویی بیشتر در مصرف سوخت، استفاده از تکنولوژی Comfort Ride (راحتی سرنشین) برای کاهش لرزش های ناشی از ناهمواری های جاده، افزایش اصطکاک شیارها برای بهبود عملکرد شرایط برفی و استفاده از نشانگرهای Quick View و Tuned Performance است.
   TrueContact Tour در 45 سایز و قطر رینگ در بازه ی 15 تا 19 اینچی در دسترس است.
   هر دو تایر جدید، توسط نماد جامع اعتماد کنتیننتال (Continental’s Total Confidence Plan) که کیفیت، عملکرد و اطمینان بیشتر را تامین می کند، حمایت می شوند.
   نکات مهم نماد جامع اعتماد کنتیننتال، شامل؛ رسیدگی به تایرهای پنچر در جاده، پوشش خدمات جاده ای، طرح آزمایشی 60 روزه ی رضایت مشتریان، گارانتی عمر تایر به صورت محدود و پشتیبانی از تایر فرسوده است.
   در گزارش مذکور، کنتیننتال اطلاعاتی در مورد قیمت این تایرهای جدید ارائه نداده است.


   ترجمه و ویراستاری؛ توسط واحد بازاریابی الکترونیک گروه صنعتی بارز


   معرفی نسل جدید تایرهای  <strong class='_kb_'>PureContact</strong> و <strong class='_kb_'>TrueContact</strong> توسط کنتیننتال

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: