X
   
 
  • انتصاب جناب آقای دکتر پرویز اخوان به عنوان سرپرست گروه صنعتی بارز

   با حکم مدیر عامل هلدینگ تاپیکو جناب آقای دکتر پرویز اخوان به عنوان سرپرست گروه صنعتی بارز انتخاب شدند.

   هویت بارز از ابتدای تاسیس تا کنون به نام مردی رقم خورده است که جوانی، میانسالی و بهترین سالهای عمر خود را صرف پیشرفت و تعالی این سازمان نموده است. بخش بزرگی از شکوه و بزرگی برند بارز حاصل کوشش پایدار و تحسین برانگیز فردی است که در تمام طول عمر این سازمان چونان ناخدایی دور اندیش ومدبر، کشتی بارز را در تلاطم طوفان ها و موج ها به ساحل پیروزی و امنیت رسانده است. خانواده بارز، بهترین آرزوها و عمیق ترین احساسات خود را نثار پدر معنوی این سازمان، مهندس عباس عباسی ابیانه می کند که پس از 32 سال فعالیت و تلاش در سمت مدیر عامل گروه صنعتی بارز، بازنشسته شدند. می توان منش و شخصیت این مدیر گرانقدر و مدبر را در کلیدواژه هایی تعریف کرد که در استراتژی برند بارز نیز تجلی یافته است؛ قهرمان و حامی. پیوند ایشان با بارز گسستنی نخواهد بود و در کمال خرسندی، همچنان به عنوان عضو هیئت مدیره و مشاور مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در کنار بارز و صنعت کشور حضور دارند.

   جناب آقای عباس عباسی ابیانه

   اینک سکان هدایت گروه صنعتی بارز در دستان یکی دیگر از مدیران توانمند کشور قرار گرفته است. با حکم مدیرعامل هلدینگ تاپیکو، جناب آقای دکتر پرویز اخوان به عنوان سرپرست گروه صنعتی بارز، منصوب شدند. ایشان، دکترای مدیریت اجرایی، فوق لیسانس MBA و لیسانس مهندسی شیمی دارند، و پیش از این سوابق موفقیت آمیز مختلفی داشته اند که برخی از آنها عبارتند از؛ قائم مقام مدیرعامل پتروشیمی فارابی، عضو هیت مدیره شرکت های گروه ایران خودرو، نماینده سازمان گسترش و عضو هیت مدیره شرکت های زیرمجموعه، عضو هیات مدیره سایپا، عضو شورای مرکز رشد پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و ...
   از طرف تمام اعضای خانواده بارز، برای ایشان آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم حضورشان در کنار این مجموعه، منشا برکت و پیروز باشد و بارز در زیر سایه ی مدیریت و راهبری چشم اندازی درخشان برای خود رقم زده و قله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح نماید.


   جناب آقای دکتر پرویز اخوان

   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی: 4/5
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   عباسعلی هادیزاده
   23/05/1397  10:40
   پاسخ 1 0
   با سلام
   انتخاب شایسته را تبریک و تحنیت عرض نموده و امید وارم تا با تلاش و همبستگی همکاران بارز ، شاهد درخشش بارز در عرصه های بین المللی و ارتقای جایگاه برند های ایرانی در صنعت تایر باشیم.
   مجید همایون
   30/04/1397  18:52
   پاسخ 3 0
   جناب اقای دکتر پرویز اخوان
   با سلام
   انتخاب شایسته شما را به سمت مدیر عاملی گروه صنعتی بارز تبریک عرض می نماییم