X
   
 
  • حضور بارز در اولین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش

   اولین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش از تاریخ 19 تا 22 تیر ماه با حضور تامین کنندگان قطعات و لوازم جانبی خودرو در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد، که گروه صنعتی بارز در این نمایشگاه آخرین محصولات خود را در معرض بازدید شرکت کنندگان قرار داد.

   این نمایشگاه از تاریخ 19 تا 22 تیر ماه با حضور تامین کنندگان قطعات و لوازم جانبی خودرو در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد. مراسم افتتاحیه این رویداد توسط رئیس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازی کشور جناب آقای مهندس محمدرضا نجفی ‌منش انجام گردید. ایشان با حضور در غرفه بارز از نزدیک با فعالیت های تولیدی گروه صنعتی بارز آشنا شدند. و با مدیران و کارشناسان حاضر در غرفه به گفتگو پرداختند.

   بازدید جناب آقای محمدرضا نجفی منش، رئیس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازی کشور از غرفه گروه صنعتی بارز

   گروه صنعتی بارز در این نمایشگاه آخرین محصولات خود را در معرض بازدید شرکت کنندگان قرار داد. کارشناسان بارز در تمام مدت برگزاری نمایشگاه پاسخگوی مراجعین در مورد محصولات و ویژگی های آنها بودند همچنین در طی برگزاری نمایشگاه، گروه هایی از کشورهی چین و افغانستان ضمن بازدید از نمایشگاه در غرفه بارز حضور یافتند و در مورد زمینه های همکاری گفتگو نمودند.
   دراین نمایشگاه حدود ۶۰ شرکت و پاویونی از کشور چین در مساحت ۸۰۰۰ متر مربع در زمینه های مختلف مربوط به خدمات پس از فروش و لوازم یدکی و تجهیزات کارگاهی حضور داشتند.

   غرفه <strong class='_kb_'>گروه صنعتی بارز</strong> در <strong class='_kb_'>نمایشگاه</strong> شهر آفتاب

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: