X
   
 
  • سه بار دور کره زمین با تایر بارز

   دوام فوق العاده و کیفیت بالای تایر بارز باعث شد که آقای مسعود محمدی، یکی از مصرف کنندگان تایر بارز زبان به تمجید از آن گشوده و استفاده از این کالای ایرانی را مایه افتخار بداند.

   دوست داشتنی ترین لحظه برای یک سازمان، لحظه ی دریافت لبخند شادمانی و رضایت از سوی مشتریان است. این اتفاق برای بارز بارها رخ داده است. در یکی از موارد اخیر آقای مسعود محمدی با مراجعه به وبسایت بارز از کیفیت تایر خودروی خود ابراز رضایت نمود. با دعوت گروه صنعتی بارز و این بار در محل یکی از نمایندگی های بارز با ایشان ملاقات کردیم. خودروی ایشان یک دستگاه ال نود است که در سال 1390 تولید شده و از همان ابتدا تایر Elpida بارز در این خودرو استفاده شده است. اکنون و پس از گذشت حدود هفت سال و پیمایش بیش از 130 هزار کیلومتر همچنان 3.6 میلی متر از آج تایر باقی است. دوام فوق العاده و کیفیت بالای این محصول باعث شد که آقای محمدی زبان به تمجید از آن گشوده و استفاده از این کالای ایرانی را مایه افتخار بداند.

   بیش از 130 هزار کیلومتر با <strong class='_kb_'>تایر</strong> بارز

   3.6 میلی متر آج پس از بیش از 130 هزار کیلومتر

   نکته مهم دیگر در این باره رعایت دقیق اصول نگهداری خودرو و تایر توسط این مشتری است. ایشان به صورت منظم باد تایر های خودروی خود را تنظیم کرده اند. و در زمان مناسب نسبت به جابجایی تایرها در محور خودرو اقدام کرده اند.
   ما هم از این موضوع بسیار خرسندیم و به اینکه کوشش مستمر مجموعه مدیریت و کارکنان گروه صنعتی بارز چنین نتایج درخشانی را در پی دارد به خود می بالیم.
   ما به داشتن چنین همراهان و مشتریانی افتخار می کنیم. در پاسخ به محبت و قدردانی آقای محمدی دو حلقه تایر 185/65R15 Elpida به ایشان اهدا شد. امیدواریم لبخند رضایت و شادی، میهمان همیشگی چهره تمام کسانی باشد که برای اهداف بزرگ و روزهای بهتر می کوشند.

   اهدای دو حلقه <strong class='_kb_'>تایر</strong> به آقای محمدی


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: