X
   
 
  • جشن سی و یکمین سالروز افتتاح گروه صنعتی بارز

   جشن سی و یکمین سالروز افتتاح گروه صنعتی بارز مورخ 18 بهمن ماه 1396 در سالن همایش های صدا سیما با حضور 650 نفر از نمایندگان و مصرف کنندگان نهایی برگزار شد.


   این جشن با حضور 650 نفر از مدعوین شامل نمایندگان، مدیران، کارشناسان دفتر مرکزی و تعدادی از رانندگانی که از تایرهای رادیال باری - اتوبوسی بارز برای خودروهای خود استفاده می کنند، در سالن همایش های صدا سیما برگزار شد.
   در ابتدای مراسم، نام نویسی و پذیرایی از مهمانان صورت گرفت و پس از دعوت حضار به سالن همایش، مراسم با خیر مقدم مجری آغاز شد. پس از آن آقای دکتر اخوان، قائم مقام مدیر عامل به سخنرانی درخصوص گروه صنعتی بارز و دستاوردهای آن پرداختند. در ادامه باشگاه مشتریان وفادار گروه محصولات باری و اتوبوسی گروه صنعتی بارز رونمایی شد.

   باشگاه مشتریان بارز بر اساس اطلاعات دریافتی کارت های قرعه کشی که حاوی مشخصات رانندگان بود، از سال 88 تا پایان 95 شکل گرفت. به منظور صحه گذاری و کسب اطمینان از اطلاعات به ثبت رسیده، با تمامی رانندگانی که کارت قرعه کشی آن ها از طریق نمایندگان فروش تایرهای رادیال باری - اتوبوسی به کارشناسان دفتر مرکزی تحویل داده شده بود تماس گرفته شد. تمام رانندگانی که همچنان از تایرهای بارز در زیر خودروهای خود استفاده می کنند به عنوان مشتریان وفادار شناسایی شده و به فهرست باشگاه مشتریان تایرهای باری-اتوبوسی بارز اضافه شدند.

   از میان این افراد تعداد رانندگانی که بیشترین تایر بارز را در زیر خودروهای خود داشتند، در هر استان شناسایی شدند. کارشناسان بارز جهت ملاحظه حضوری و بررسی تایرها به ماموریت اعزام شده و با این رانندگان ملاقات صورت گرفت و از آن ها مصاحبه ای تهیه شد. همچنین به این افراد به عنوان مشتریان وفادار هدایایی اهدا گردید. از این پس برای دیگر اعضای باشگاه مشتریان وفادار تایرهای باری - اتوبوسی برنامه ها و جوایزی در نظر گرفته شده است.

   پس از رونمایی از باشگاه مشتریان وفادار، خواننده جوان، آقای زندوکیلی به اجرای مراسم پرداخت، که مورد استقبال مهمانان قرار گرفت. سپس نوبت به قرعه کشی از میان حاضرین رسید که به قید قرعه به 65 نفر از مهمانان جام منبتکاری شده از تولیدات ملی، به رسم یادبود اهدا شد و در پایان آقای ریوندی، طنز پرداز محبوب به اجرای برنامه پرداختند و محیطی شاد برای مهمانان به وجود آورند. این مراسم در ساعت 23 با صرف شام به پایان رسید.

   گالری
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: