X
   
 
  • پویش گروه صنعتی بارز در استان قزوین

   چهارمین پویش بازاریابی و فروش گروه صنعتی بارز از 23 الی 26 بهمن ماه 96 در استان قزوین برگزار شد. در این پویش همایشی برای گروه تایرفروشان و نمایندگان گروه صنعتی بارز برپا شد و همچنین در خلال آن کارشناسان فروش و بازاریابی به سرکشی از تایرفروشان و رصد بازار در این استان پرداختند.

   پس از پویش استان های خراسان، گلستان، مازندران و البرز، اداره بازاریابی و فروش گروه صنعتی بارز استان قزوین را جهت انجام پویش و برقراری ارتباط بهتر و موثرتر با نمایندگان و تایر فروشان انتخاب کرد. این اقدامات به منظور آشنایی با شرایط بازار، توسعه بازار فروش و دریافت بازخور از کیفیت محصولات می باشد.
   این پویش در تاریخ 23 لغایت 26 بهمن ماه سال 96 در استان قزوین برگزار شد. در این پویش فروشگاه های تایر فروشی استان قزوین با اقلام تبلیغاتی توسط تیم های بازاریابی این اداره تزیین شد و درخصوص اقدامات ذکر شده با تایرفروشان گفت و گو صورت گرفت. همچنین معرفی محصولات جدید و ویژگی های آن ها یکی دیگر از اهداف این کمپین به شمار می رفت.

   تزیین فروشگاهی <strong class='_kb_'>گروه صنعتی بارز</strong> در کمپین قزوین


   همایش مربوط به این پویش در تاریخ 26 بهمن ماه 96 در سالن هتل ایرانیان با حضور 344 نفر از نمایندگان و تایرفروشان استان قزوین برگزار شد. همایش با نام نویسی مدعوین و خوش آمدگویی مجری آغاز شد. در این همایش آقای ولیان از سازمان مدیریت صنعتی به نحوه بهبود کسب و کار و آموزش نحوه صحیح ارتباط با مشتریان پرداختند.

   ثبت نام مدعوین به منظور شرکت در قرعه کشی- همایش <strong class='_kb_'>استان قزوین</strong> گروه صنعتی بارز

   تایرهای جدید گروه صنعتی بارز به همراه ویژگی‌هایشان در یک فیلم 15 دقیقه ای به معرض دید مهمانان گذاشته شد و همچنین در طی مراسمی به قید قرعه به 80 نفر از حضار دو حلقه تایر Premium Drive P648 با رینگ 14 اهدا شد. این همایش با پذیرایی شام در ساعت 23 به پایان رسید.

   همایش <strong class='_kb_'>گروه صنعتی بارز</strong> در قزوین


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: