X
   
 
  • درخشش جهانی برای برند ملی

   مهر تایید یکی از معتبرترین مراکز تست خودرو در جهان بر کیفیت محصول جدید بارز

   با تایید مرکز آزمون UTAC CERAM فرانسه محصول جدید گروه صنعتی بارز به عنوان تایر OE (تجهیزات اصلی) پژو 301 در ایران معرفی شد. در این آزمون تمایی شاخص های ترمزگیری روی سطح خیس، تولید صدا و مقاومت غلطشی مورد سنجش و آزمون قرار گرفته است.

   دوران پس از برجام فرصت بسیار مناسبی را فراهم آورد تا صنایع داخلی توانایی های خود را در عرصه تجارت بین الملل در بوته آزمایش قرار دهند. اینک بارز این آزمون بزرگ را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته و توانسته است تاییدیه مرکز تست سرام در فرانسه را برای یکی از محصولات جدید خود دریافت کند. پس از عقد قرارداد های همکاری میان خودروسازان داخلی و خارجی اولین گام ها برای داخلی سازی خودروهای تولید مشترک آغاز می شود و گروه صنعتی بارز همواره از پیشگامان این عرصه بوده است. همکاری بارز با خودروسازان معتبر، مستمر و همواره برای هر دو طرف اثربخش بوده است.

   تجربه موفق رنو این بار در مورد پژو و پروژه ایکاپ نیز تکرار شد و محصول جدید بارز با نام OptiDrive موفق شد پس از دریافت تاییدیه از سوی مرکز تست سرام فرانسه به عنوان تایر اصلی پژو 301 در ایران معرفی گردد. در نتایجی که توسط مرکز تست سرام منتشر شده است تایر شرکت میشلن به عنوان بزرگترین تولید کننده تایر در جهان به عنوان محصول مرجع برای آزمون تایر بارز در نظر گرفته شده است. در این آزمون OptiDrive موفق شده است در بسیاری از فاکتورهای اصلی بسیار شبیه به نمونه اصلی عمل کند.

   بی تردید کسب این موفقیت نه تنها در حوزه تایر که در عرصه صنعت کشور خبری خوب و امید بخش بوده و نشانگر عزم بلند و توان بالای صنعتگران ایرانی است. بارز با نگاهی بلند به آینده و با تلاش بی وقفه خواهد کوشید درخشش در عرصه جهانی را با قدرت بیشتر ادامه دهد.

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: