X
   
 
  • امضای تفاهمنامه میان گروه صنعتی بارز و هیات اعزامی از کشور اسلواکی

   حضور گروه صنعتی بارز در جلسه اتاق بازرگانی با حضور هیات فنی – تجاری ازکشور جمهوری اسلواکی به منظور ارتقای دانش و توان تولیدی خود در عرصه رقابتی تولید انواع تایرهای رادیال سواری و باری، که از نتایج مهم آن امضای یک تفاهمنامه میان گروه صنعتی بارز و هیات اعزامی از کشور اسلواکی بود.

   در روزهای پایانی سال 95 که مقارن با ماه های آخر دولت یازدهم نیز می باشد، شاهد تحولات مثبتی در عرصه اقتصادی کشور هستیم. دراین راستا اتاق بازرگانی تهران میزبان هیات فنی تجاری ازکشور جمهوری اسلواکی به ریاست وزیر دارایی و معاون نخست وزیر آن کشور بود. این هیات متشکل از صاحبان صنایع و سرمایه گذاران در زمینه فنآوری اطلاعات و ارتباطات، انرژی و انرژیهای تجدید پذیر، خدمات فنی مهندسی، حمل و نقل و لجستیک، بانکداری و مالی، نفت ،گاز و پتروشیمی و سایر صنایع برای ایجاد ارتباط در قالب امضای سندهای همکاری با صنایع و شرکت های ایرانی به ایران سفر کرده بودند.


    

   گروه صنعتی بارز به منظور ارتقای دانش و توان تولیدی خود در عرصه رقابتی تولید انواع تایرهای رادیال سواری و باری در قالب هیاتی برجسته با حضور آقای مهندس عباسی ابیانه (مدیر عامل) و تنی چند از مدیران ارشد این بنگاه در این جلسه شرکت کرد که از نتایج مهم آن امضای یک تفاهمنامه میان گروه صنعتی بارز و هیات اعزامی از کشور اسلواکی بود.


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: