X
   
 
  • مدیرعامل شستا در بازدید از کارخانه لاستیک بارز

   توسعه در شرایط سخت اهمیت بیشتری دارد

   مدیرعامل شرکت سرمایه­ گذاری تأمین اجتماعی یکشنبه سوم آذرماه از بخش ­های مختلف کارخانه لاستیک بارز کرمان بازدید و با مدیران ارشد گروه صنعتی بارز دیدار و گفت­ وگو کرد .

   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز محمدرضوانی ­فر، مدیرعامل شرکت سرمایه­ گذاری تأمین اجتماعی در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج گفت: مبارزه هیچ گاه متوقف نشده بلکه شکل آن عوض شده است. در روزهای جنگ مبارزه شکل آشکار و عیان داشت و امروزه شکل پیچیده­ تری به خود گرفته و هرچه مواجه با آن پیچیده ­تر باشد مقابله با آن نیز پیچیده تر خواهد بود. محمدرضوانی ­فر با بیان اینکه: در این دوره جنگ اقتصادی و سیاسی هرکسی برای ارتقای کمی و کیفی تولید و قطع وابستگی و تامین نیازهای اساسی کشور گام بردارد کمتر از مجاهدت های دوران جنگ نیست تصریح کرد اگر هر فردی با همان نیت صادقانه تلاش کند ثوابی بیشتر از روزهای جنگ نصیب او خواهد شد. مدیرعامل شستا با اشاره به اینکه در مجموعه بارز دریافت دانش فنی روز به بلوغ رسیده است، گفت: بلوغ دریافت دانش فنی وقتی است که بتوانیم دانش فنی را دریافت و شبیه خودش را تولید کنیم و امروز به جرات می­ توانیم بگوییم که بارز صاحب دانش فنی است. رضوانی­ فر افزود: دستاوردهای گروه صنعتی بارز بیانگر این است که بارز صاحب دانش فنی و توسعه دهنده دانش فنی در حوزه انواع لاستیک در کشور است.

   مدیرعامل شستا بر شفاف­ سازی گروه صنعتی بارز در فروش تاکید کرد و افزود: شفاف­ سازی بیشتر در بخش فروش و تعامل با نمایندگان فروش و سایر بخش ­های فروش از اهمیت بسیاری برخوردار است که باید ملاحظات و موضوعات موجود در این بخش بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

   وی درباره طرح توسعه بازدید نیز، گفت: طرح توسعه را مصمم هستیم محقق کنیم و هر چند شرایط سختی است اما توسعه پیدا کردن در شرایط سخت اهمیت بیشتری دارد و زمان فاصله گرفتن از رقبا در همچنین شرایط سخت است . رضوانی ­فر با بیان اینکه اکنون بهترین زمان برای توسعه است تاکید کرد، ترکیب هیئت مدیره بارز که مجموعه ای با تجربه و با سابقه­ ی انجام کارهای بزرگ و سنگین است می­تواند موانع و مشکلات را برطرف کرده و ما هم حمایت­ های لازم را در دستور کار قرار می­ دهیم.

   اشتغالزایی 1300 نفری با محقق شدن طرح توسعه بارز

   سرپرست گروه صنعتی بارز در این دیدار با اشاره به طرح توسعه لاستیک بارز و تلاش­ های دکتر رضوانی ­فر برای محقق شدن این طرح اظهار داشت: طرح توسعه لاستیک بارز 1300 نفر اشتغالزایی به دنبال دارد و تولید را 50% افزایش می­ دهد و از طرفی با محقق شدن این طرح فروش گروه صنعتی بارز از مرز 5000 میلیاردتومان عبور می­کند و گروه صنعتی بارز را در رده نخستین تولید کننده لاستیک در خاورمیانه قرار می­دهد.

   وی با اشاره به اینکه برنامه طرح توسعه ­ی لاستیک بارز سال 74 تدوین شد گفت : آن زمان اجرای این طرح دور از ذهن بود اما امروز با تلاش کارکنان و حمایت­ های مدیرعامل شستا محقق شدن آن دور از ذهن نیست و انشالله در کردستان تا چند سال آینده به تولید 200 هزار تن می­ رسیم.

   مشرفی با اشاره به مدیران نسل سوم بارز که همگی جوان و توانمند هستند، گفت: مدیران گروه صنعتی بارز از درون و از کارخانه بارز آموزش­ ها و مراحل مدیریتی را سپری کرده­ اند و امروز می­ توان گفت بالاترین توان علمی لاستیک کشور را دارند و از طرفی کارگران بسیار خوب، پرتوان و همراه از سرمایه ­های بارز هستند. سرپرست گروه صنعتی بارز ابراز امیدواری کرد با تولید بیشتر و حمایت­ های شستا طرح توسعه لاستیک بارز محقق شود.

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: