X
   
 
  • پیام سرپرست گروه صنعتی بارز به مناسبت ۱۳ آبان

   سرپرست گروه صنعتی بارز پیامی را به مناسبت 13 آبان، روز دانش ­آموز منتشر کرد.

   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز علی­ اکبر مشرفی در پیامی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خط امام پیامی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

   13 آبان­ ماه در حافظه تاریخی ملت ایران یادآور رخدادهای ارزشمندی است که به ما درس استکبار ستیزی می­ دهد.

   این واقعه مهم و به یاد ماندنی نقش واقعی دانش ­آموزان را در تاریخ انقلاب به خوبی نمایان می کند، نقشی که به مثابه چراغی روشن و هدایت­گر همواره رهرو و راهنمای دانش ­آموزان امروز و فرداست. دانش­ آموزانی که با بصیرت و دانش ­اندوزی همواره توطئه ­ها و نقشه­ های شوم دشمنان را برملاء و بر آرمان­های انقلاب اسلامی ایران پا فشاری می ­کنند.

   جایگاه و اهمیت 13 آبان 1357 و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانش­ آموزان و دانشجویان به گونه­ ای است که امام خمینی(ره) وقوع این رخداد ارزشمند را انقلاب دوم و برتر از انقلاب اول یعنی انقلاب جمهوری اسلامی ایران در سال 1357 تعبیر کرد. روزی که توسط مجلس شورای اسلامی به روز مبارزه با استکبار نامگذاری شد و به حق استکبار ستیزی برازنده چنین روزی در تاریخ ملت ایران است که همواره باید آن را پاس بداریم و پاسداشت آن را به آیندگان نیز یادآور شویم.

   این روز بزرگ به یادماندنی را که در آن عزت بر زندگی ذلت ­بار از سوی دانش ­آموزان ترجیح داده شد، را گرامی می ­داریم و با دانش ­ آموزان خانواده­ های بزرگ گروه صنعتی بارز با پیمان­های امام راحل تجدید بیعت می­ کنیم.

   ما در گروه صنعتی بارز از یکسو با افزایش تولید باکیفیت در سال رونق تولید سنگر مقاومت اقتصادی را تقویت می­ کنیم و دانش ­آموزان خانواده­ های گروه صنعتی بارز نیز از دیگر سو با تاسی از 13 آبان 1357 رهرو حماسه­ ها و فداکاری­ های دانش­ آموزان حماسه­ ساز سال 1357 خواهند بود.

   به همین مناسبت و در گرامیداشت روز دانش­ آموز از تمامی دانش ­­آموزان ممتاز خانواده ­های گروه صنعتی بارز تقدیر به عمل می­ آوریم و به پاس تلاش و کوشش آنان هدایایی به این دانش­­ آموزان ساعی و کوشا ­اهداء می­ شود.

   راه دانش­ آموزان استکبارستیز همواره پررهرو..!   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: