X
   
 
  • قهرمانان بارز

   پوریا میره کی متولد 1375 سنندج است در رشته جوشکاری برق و گاز درس خوانده و به کارهای فنی علاقه زیادی دارد. از دوران بچگی به ورزش و رشته های رزمی و فیلم های اکشن علاقه مند بوده؛ اما پدر و مادرش ترجیح داده اند که او به درس و تحصیلات اش ادامه دهد و ابتدا مخالف ورودش به عرصه ورزش بوده اند.

   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز به نقل از ماهنامه داخلی گروه، پوریا میره کی متولد 1375 سنندج است در رشته جوشکاری برق و گاز درس خوانده و به کارهای فنی علاقه زیادی دارد. از دوران بچگی به ورزش و رشته های رزمی و فیلم های اکشن علاقه مند بوده؛ اما پدر و مادرش ترجیح داده اند که او به درس و تحصیلات اش ادامه دهد و ابتدا مخالف ورودش به عرصه ورزش بوده اند اما پس از چندی که پسر خاله و چند نفر دیگر از اقوام و فامیل موفق به عناوین قهرمانی در رشته های ورزشی شده اند آنان دست از مخالفت بر می دارند و پوریا با سیروان دوستش که مشوق اصلی او در ورزش است وارد باشگاه می شوند. سال 88 زیرنظر «کیوان قاسمی» در باشگاه یاران در رشته مورد علاقه اش کونگ فو توآ شروع به فعالیت می کند و پس از مدت کوتاهی .در مسابقات شهرستانی شرکت می کند و مربی او از آن پس وقت بیشتری برای پیشرفت او می گذارد و به مسابقات مختلف شهرستان، استانی و کشوری اعزام می شود و عناوینی کسب می کند.

   پوریا علاوه بر ورزش در زمینه های دیگری هم فعالیت می کند و از زمانی که پدرش را از دست داد نتواست مانند گذشته به فعالیت ورزشی بپردازد. او در چهارم اردیبهشت 96 به خانواده بزرگ بارز پیوسته است و ابتدا در قسمت تولید (تایرسازی) مشغول به کار شد و در حالی که با کمک مربی و دوستان هم باشگاهی خود را برای رکوردی خیلی سخت و طاقت فرسا برای ثبت در کتاب گینس آماده می کرد در چهارم مرداد 97 در حین کار دست و پای او در دستگاه گیر می کند و رباط صلیبی و مینیسک پای او به طور کامل پاره می شود و دست او تا آرنج داخل دستگاه می رود. بعد از عمل جراحی در تهران و 7 ماه استراحت دوباره به کارخانه باز می گردد و به قسمت SAP منتقل می شود و در حال حاضر هم در این بخش مشغول به کار است.

   پوریا خیلی امیدوار است به فعالیت های ورزشی بازگردد.

   عناوین قهرمانی

   مقام دوم کشوری کونگ فوتوآ در بخش نیمه آزاد به میزبانی اصفهان در سال 93

   مقام اول در مسابقات قهرمانی باشگاه های شهرستان سنندج در سال 91

   مقام سوم در مسابقات قهرمانی استان در بخش نیمه آزاد کونگ فو در سال 91

   مقام دوم در مسابقات قهرمانی استان در نیمه آزاد سبک کونگ فو در سال 91

   مقام سوم در مسابقات قهرمانی باشگاه های شهرستان سنندج در سال 92

   کسب مقام دوم مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی استان در وزن 150 کیلو گرم(مدال نقره)

   کسب مقام سوم مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی استان در وزن 170 کیلو گرم(مدال برنز)

   لوح سپاس از استاد بزرگ آقای والی امانی صاحب سبک به منظور فایتری و داوری درجه 2

   گذراندن دوره های داوری و موفق به کسب حکم داوری درجه 2

   گذراندن دوره های دفاع شخصی و نانچیکو

   گذراندن دوره خط یک گونگ فو با 515 تکنیک و ترکیب عکس العمل سازی و خاصیت های موجی اسرار هندسی و خلاف حرکت بدنی در مسیر عالم ذرات

   گذراندن دوره خط دو کونگ فو با 1353 تکنیک و ترکیب عکس العمل سازی و خاصیت های موجی اسرار هندسی به منظور برگرداندن عالم ذرات و اندیشه و حیات

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: