X
   
 
  • فرنوش همت یار مدیر واحد ارتباطات

   آیا لکسوس جدید شما در نایک خوب به نظر می رسد؟

   این همان چیزی است که خودروساز امیدوار است با همکاری طراح مد «جان الیوت» لاستیک هایی خلق کند که شبیه کفش ورزشی سفید نایک باشد.

   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز به نقل از ماهنامه داخلی گروه، این همان چیزی است که خودروساز امیدوار است با همکاری طراح مد «جان الیوت» لاستیک هایی خلق کند که شبیه کفش ورزشی سفید نایک باشد.

   این لاستیک ها 9 فوریه 2019 در هفته مد نیویورک توسط «الیوت» پس از همکاری با کفش نایک 1 Air Force رونمایی و مدل شدند. کفش های چرمی سوراخ شده نمادین که در خرده فروشی هر جفت آن 150 دلار می باشند و در وب سایت نایک فروخته می شوند.

   لکسوس از این کراس اوور جدید UX به عنوان بوم طراحی برای لاستیک های طراح استفاده کرده بود که به رنگ سفید روی لایه های سفید، چرم دوخته شده و یک شیر فلزی هوا که به توری فلزی کفش شباهت دارد. گمان می شود که آقای «الیوت» در هنگام طراحی لاستیک ها کمی نگران کاربردی بودن آنها بود. چون به عنوان تنها قطعه ای که اتومبیل باید با جاده در تماس باشد، لاستیک ها تمایل به کثیف شدن دارند و اگر سفید باشند لحظه ای که در حال چرخش هستند مضحک به نظر می رسند. سپس مسئله چنگ زنی لاستیک وجود دارد و باید بخاطر داشت که چرم خصوصیات چسبندگی ندارد. ولی نکته خوب این است که این تایر صرفاً مفهومی است.

   «لیزا متاترازو» ، معاون بازاریابی لکسوس گفت: «اولین بار لکسوس UX برای مصرف شهر مهندسی و طراحی شده است.» «ما می خواستیم با ایجاد ادای احترام به سبک شهری، این مفهوم را حتی بیشتر پیش ببریم: لاستیک های الهام گرفته از کفش ورزشی کلاسیک به سبک خیابانی».

   گذشته از این واقعیت که علاقه مندان به اتومبیل اغلب از لاستیک های به روز شده به عنوان «کفش جدید» یاد می کنند، صنعت خودرو و تجارت مد سابقه ای دارد که با کراس اوور به بلوغ رسیده است.

   «الیوت» طراح بومی کالیفرنیا که در سال 2012 با شریک تجاری خود «آرون لاوی» شرکت طراحی لباس های خیابانی به نام خود را تأسیس کرد، گفت: «شریک شدن با مارک هایی که به طور معمول در خارج از جامعه مد زندگی می کنند ، سرگرم کننده است زیرا به ما امکان می دهد به تکامل مرزهای خودمان ادامه دهیم.»

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: