X
   
 
  • تجلیل از همکاران نمونه سال 97 دفتر مرکزی بارز

   در مراسمی در دفتر مرکزی گروه صنعتی بارز از 16نفر از همکاران نمونه دفتر مرکزی و 6 نفر از همکاران دفتر بارز کردستان سال 97 تجلیل به عمل آمد.


   به گزارش روابط‌عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز به نقل از ماهنامه داخلی گروه در این مراسم سید مصطفی میرسعید قاضی، قائم‌مقام مدیرعامل گروه صنعتی بارز در سخنانی با ابراز خوشحالی از تلاش همکاران بارز برای بهبود عملکرد در مجموعه ابراز امیدواری کرد که تعداد برترین‌ها و بهترین‌های بارز روز به روز بیشتر شود. محمدمهدی احمدی، مشاور مدیرعامل گروه در امور پروژه ها نیز گفت: همکاران نمونه اهداف شرکت را مدنظر قرار داده‌اند و این همکاران باید سایر کارکنان را ترغیب به تلاش بیشتر در راستای اهداف مجموعه کنند. محمد امیری، معاون مالی مدیرعامل گروه نیز گفت: تلاش همکاران و پرسنل موجب افزایش عملکرد مجموعه است.

   او به همکاران نوید داد که امسال با وجود تحمیل بیش از 100میلیارد تومان هزینه‌های تحمیلی 60 تا 70 میلیارد تومان سود خواهیم داشت. امیری با ابراز خوشحالی در جمع همکاران نمونه بارز گفت: هر کدام از همکاران تاثیر خود را بر گردش چرخ سیستم بارز دارند و امیدوارم همه با هم در راستای چرخیدن چرخ بارز بیش از پیش کوشا باشیم.

   مجید ارجمندی‌نژاد، مدیرکل منابع انسانی گروه نیز در این مراسم گفت: تجلیل از همکاران نمونه سال 97 قرار بود در پایان سال 97 انجام بگیرد اما به دلیل شرایط خاص و چالش‌های تولید به عقب افتاد و امروز خوشحالم که این اتفاق هرچند با تاخیر رخ داد.

   وی تاکید کرد: چراغ بارز همچنان روشن است و موفقیت این مجموعه روی تدبیر و درایت و مدیریت واقعی در راس هرم است.
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: