X
   
 
  • مدیرعامل محترم گروه صنعتی بارز در گفتگو با دنیای خودرو:

   بارز به سوی تولید محصولات با تکنولوژی خاص پیش می رود

   گروه صنعتی بارز در حال تاسیس شرکت جدیدی برای تولید تایرهای OTR با تکنولوژی بالا است که در حال حاضر تولید این تایرها در انحصار چند شرکت معروف از جمله میشلن و بریجستون می باشد.

   به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی بارز، دکتر اخوان در گفتگو با روزنامه دنیای خودرو با اشاره به برنامه های سال جدید بارز در افزایش تولید و توسعه سبد محصول گفت: در سال پیش رو تولید تایرهای OTR با تکنولوژی بالا را با مشارکت بخش خصوصی انجام خواهیم داد که یکی از بزرگترین طرح های صنعتی در سال رونق تولید می باشد. با اجرای این طرح گروه صنعتی بارز جزء شرکت های تولید کننده تایرهای معدنی خاکی رو با تکنولوژی بالا خواهد شد.
   این طرح که با دستان توانای کارشناسان و مدیران گروه صنعتی بارز و سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام می شود، نوید بخش جهش بزرگ گروه صنعتی بارز در بین تایرسازان مطرح جهان خواهد بود.

   پرویز اخوان در ادامه افزود: شعار امسال را باید به فال نیک گرفته و یقینا با رونق تولید در گروه صنعتی بارز، تداوم و پایداری تولید در این صنعت را شاهد خواهیم بود.

   وی با تاکید بر تثبیت تولید محصول در سال جاری اظهار داشتند: گروه صنعتی بارز به‌ سوی تولید محصولات با تکنولوژی خاص پیش می‌رود که در همین راستا مشارکت گروه صنعتی بارز در تاسیس شرکت تولید تایرهای OTR با تکنولوژی بالا که در حال حاضر در انحصار چند شرکت معروف از جمله میشلن و بریجستون می باشد در دستور کار است. ظرفیت این شرکت جدید گروه که در اینده نزدیک افتتاح خواهد شد 50 هزار تن می باشد و با راه اندازی این خط تولید گروه صنعتی بارز در زمره تایرسازان مطرح جهانی در زمینه تولید این نوع تایرها قرار خواهد گرفت‌.

   مدیرعامل گروه صنعتی بارز در ادامه به طرح توسعه 50 هزارتنی بارز کرمان اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد عملیات کلنگ زنی این طرح در اواسط تابستان انجام شود.

   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: