X
   
 
  • افتتاح خط تولید اولین تایر سبز واقعی در ایران

   خط تولید تایر سبز با حضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان ملی استاندارد، استاندار کردستان، مدیر عامل گروه صنعتی بارز و جمعی از مدیران وزارت صمت در شهر دهگلان استان کردستان افتتاح شد.

   معاون رئیس جمهور کشور سه شنبه 9 بهمن ماه 97، در حاشیه مراسم افتتاح بزرگترین رویداد صنعت تایر کشور و افتتاح خط تولید تایر سبز واقعی در کارخانه بارز کردستان فرمودند: «یکی از محور‌های توسعه پایدار توجه به محیط زیست و استاندارد است که در این واحد صنعتی به خوبی رعایت شده است.»
   نیره پیروزبخت افزودند: «با ایجاد این واحد صنعتی، قدم‌های مثبتی در راستای پیشرفت صنعتی استان کردستان برداشته شده است.»
   رییس سازمان استاندارد همچنین اظهار کرد: «از ابتدای امسال بر مبنای شعار سال، که حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده، اعلام کردیم مشاور و راهنمای تمام تولید کنندگان در تولید کالای استاندارد خواهیم بود»
   در ادامه مدیریت محترم عامل گروه صنعتی بارز، دکتر پرویز اخوان اظهار داشتند، تکنولوژی خط تولید تایر سبز واقعی برای اولین بار توسط گروه صنعتی بارز در قلب تپنده استان کردستان، شهر سنندج کلید خورده است و عنوان نمودند تولید تایر سبز، برگ زرینی در تاریخ تولید تایر کشور محسوب می شود و ابراز خرسندی نمودند که این مهم در منطقه ی محروم کردستان رقم خورده و اکنون کارخانه تایر بارز کردستان، بر بام تایر ایران ایستاده است.
   ایشان در تشریح ویژگی های تایر سبز افزودند، تکنولوژی خط تولید تایر سبز؛ با نوآوری، برای حل مشکلات زیست محیطی به بهره برداری رسیده و سه ویژگی ایمنی و عمر بالاتر و کاهش مصرف سوخت و آلایندگی را در پی دارد و اشاره کردند تولیدات این کارخانه منطبق بر استانداردهای REACH اروپا تولید خواهند شد.
   در این مراسم، میر سعید قاضی، مدیر عامل کارخانه بارز کردستان دقایقی را سخنرانی و اشاره نمودند، بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال 98 میزان تولید روزانه این کارخانه، به 17 هزار حلقه لاستیک معادل 44 هزار تن می رسد. ایشان در خصوص اشتغالزایی بیان کردند، اکنون 600 نفر بطور مستقیم در این واحد مشغول بکار هستند و تا دو سال آینده در بخش اشتغال گام های بیشتری برداشته می شود.

   اخبار مرتبط: سازمان ملی استاندارد ایران، پایگاه اطلاع رسانی دولت، خبرگزاری جمهوری اسلامی، ایسنا، خبرگزاری فارس، تسنیم، خبرگزاری برنا، کردتودی، اتوپارت پرس، جماران، خبرفارسی، بورس نیوز، خبربان، عصراقتصاد، خبرگزاری مهر، ایران اکونومیست، عصرخودرو


   رونمایی از اولین <strong class='_kb_'>تایر سبز واقعی</strong> در ایران

   رونمایی از اولین <strong class='_kb_'>تایر سبز واقعی</strong> در ایران

   رونمایی از اولین <strong class='_kb_'>تایر سبز واقعی</strong> در ایران


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: