X
   
 
  • بیژن ذوالفقارنسب در بازدید از گروه صنعتی بارز:

   خواهان حمایت بارز از ورزش پایه استان کردستان هستیم

   ورزش کردستان در عین مستعد بودن، با کمبود امکانات ورزشی دست و پنجه نرم می کند. این در حالی است که چهره های شاخصی در ورزش کشور حاصل همین استان بوده و مسلما با توجه بیشتر در این زمینه می توان بستر وقوع اتفاقات مثبتی را در کشور فراهم ساخت.

   به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی بارز بیژن ذوالفقارنسب، بازیکن و مربی سابق تیم ملی فوتبال که ظهر امروز سه شنبه 20 فروردین ماه 98 به همراه وریا غفوری، بازیکن تیم ملی فوتبال کشور و رسول خضری، نماینده مجلس شورای اسلامی در دفتر مرکزی گروه صنعتی بارز حضور یافت، با اشاره به وجود توانمندی های بسیار در استان کردستان، از عدم تخصیص بودجه مناسب و الویت های ورزشی در استان گلایه و درایت ویژه مسئولین استان در این امر را طلب کرد.

   او گفت: در سنندج تنها یک استادیوم ورزشی است که متاسفانه تاکنون حتی یک بازی رسمی هم در آن برگزار نشده است.

   ذوالفقارنسب افزود: با توجه به حمایت بارز از ورزش کشور و لزوم توجه به مناطق محروم و نیز نیاز شدید استان به بودجه و امکانات ورزشی، انتظار داریم تا همانطور که بارز افتخار صنعت کردستان است، با حمایت خود از ورزش کردستان برگ دیگری از افتخارات خود را ورق بزند.

   در این دیدار مدیرعامل گروه صنعتی بارز ضمن برشمردن دستاوردهای بارز در سال 97 به توجه ویژه این گروه صنعتی به نقش خود در انجام مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و افزود: استعدادهای ورزشی در کشور پهناور ما بسیارند و مسئولین می بایست نسبت به توسعه ورزش و بهره مندی از ظرفیت های موجود تلاش کرده و استعدادهای پنهان کشور را شکوفا کنند.

   پرویز اخوان افزود: ورزش کردستان در عین مستعد بودن، با کمبود امکانات ورزشی دست و پنجه نرم می کند. این در حالی است که چهره های شاخصی در ورزش کشور حاصل همین استان بوده و مسلما با توجه بیشتر در این زمینه می توان بستر وقوع اتفاقات مثبتی را در کشور فراهم ساخت.

   وی ضمن بیان اهداف این مجموعه و لزوم توجه و پیگیری امور مرتبط با مسئولیت های اجتماعی در استان کرمان و کردستان به دلیل وجود کارخانه های تولیدی بارز و اشتغال مستقیم بیش از 2600 نفر در این دو استان، حضور و همراهی افراد شاخصی چون دکتر بیژن ذوالفقار نسب را مایه مباهات و دلگرمی خانواده بزرگ بارز و نیز حضور وریا غفوری فوتبالیست مطرح کشورمان را موجب بالا بردن انگیزه در جوانان و روشن ماندن نور امید در دل آنها برای آینده ای بهتر دانست.

   رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات بارز در استان و نقش مهم آن در ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی، همراهی افرادی چون بیژن ذوالفقار نسب با بارز را دارای اهمیت برشمرد و بیان کرد: ایشان یکی از بهترین ورزشکاران اخلاق مدار و حرفه ای در تاریخ فوتبال کشور است بطوریکه در مدت بازیکنی خود تنها یک اخطار از سوی داور دریافت کرده است که این ارزشمند و قابل تقدیر است. از این جهت همکاری ورزشی با ایشان و آقای وریا غفوری، چهره محبوب فوتبال دوستان فرصتی طلایی برای مجموعه اخلاق مدار بارز است.

   عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی افزود: از آقای اخوان که از فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه شریف هستند می خواهیم تا حمایت بارز را از فوتبال پایه استان دریغ نکرده و مسیر رشد، توسعه و پیشرفت را در این استان هموار سازد و در واقع گامی که دولت می بایست برای ورزش استان بر می داشت، توسط بارز برداشته شود.

   وی با برشمردن خصوصیات علمی، اخلاقی و توانمندی های مدیریتی ذوالفقارنسب معرفی وی به عنوان وزیر ورزش و جوانان و نیز قطب الدین صادقی دانش آموخته دانشگاه سوربن فرانسه را به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم در سال 92 یادآور شد و افزود: باید از ظرفیت ها و توانمندی های مدیریتی کشور و افرادی چونان ایشان برای آبادانی و منافع کشور بهره مند شد.


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: