X
   
 
  • حضور باشکوه موکب گروه صنعتی بارز در اربعین حسینی

   جاده کرمان-جوپار دیروز میزبان قدوم پاک شهروندانی بود که از پیاده روی بزرگ اربعین جا مانده‌اند و حالا به یاد یک هزار و 452 عمود طریق الحسین، این جاده را به سمت حرم ابناء امام موسی ابن جعفر سپری می کنند.

   به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز به نقل از امور فرهنگی گروه، هر ساله شاهد حضور پرشور و تجمع عزاداران سیاه­ پوش با پرچم و تصاویر عاشورایی هستیم.

   پیاده ­روی جاماندگان اربعین از حرم شهدای گمنام دانشگاه ازاد اسلامی کرمان تا حرم ابناء امام موسی ابن جعفر(ع) سالهاست که در روز اربعین حسینی برپا می ­شود تا در ثواب پیاده­ روی اربعین با زائران حسینی شریک شوند.

   این پیاده روی 35 کیلومتری چونان سال­های گذشته، دیروز شنبه ۲۷ مهرماه با حضور آحاد مردم برگزار شد.

   در این مراسم ۳۰ موکب در مسیر این همایش بزرگ به جاماندگان خدمات ارایه کردند؛ در این میان موکب ابا عبدالله الحسین گروه صنعتی بارز بزرگترین موکب در بین این 30 موکب بود که به ارایه خدمات و پذیرایی از جاماندگان سفر عشق پرداخت.

   علی ­اکبر مشرفی، سرپرست گروه صنعتی بارز از همان دقایق آغازین پیاده ­روی به جمع خادمان موکب اباعبدالله الحسین گروه صنعتی بارز پیوست که نشان از حمایت وی از برنامه ­های فرهنگی و مذهبی در سطح گروه و همچنین تفکر جهادی و عاشورایی اوست.

   سرپرست گروه صنعتی بارز ضمن تشکر از خادمان موکب گروه صنعتی بارز، بر هر چه باشکوه­ تر برگزار کردن مناسبات مذهبی تاکید کرد.

   مشرفی اربعین را، روز برائت از سلطه ستم، نقطه عطف ایستادگی و دلیری و نماد عزت و اقتدار خواند و بر لزوم استقرار فرهنگ جهادی در گروه صنعتی بارز نیز تاکید داشت.

   دیروز همچنین موکب گروه صنعتی بارز در دفتر مرکزی نیز با حضور در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع) به ارائه خدمت به جاماندگان زائران اربعین حسینی پرداخت که گزارش تصویری آن نیز به تفکیک منتشر می­ شود.


   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   اظهار نظر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: